Zápasy
Fotogaléria
Návštevná kniha

Liverpool - Chelsea 2:1p

Chelsea opäť po dvoch rokoch vypadla v semifinále Ligy Majstrov s Liverpoolom po celkovom výsledku 2:1 v prospech Liverpoolu. Rovnako ako pred dvoma rokmi, aj tentokrát to bolo veľmi tesné. V prvom zápase na Stamford Bridge vyhrala Chelsea gólom Joa Cola 1:0, no mohla pridať aj ďalšie, no nestalo sa. Do odvety tak odchádzala s jednogólovým náskokom. Na Anfield Road však už po 22 minútach vyrovnal Daniel Agger po signále z priameho kopu a po chybe obrany Chelsea. Liverpool bol lepší, mal viac šancí, no výsledok zostal po 90 minútach 1:0 a celkovo 1:1. Ani v predĺžení gól nepadol, tam však už dominovala Chelsea a bolo jasné že penalty nechce. Nakoniec však na ne došlo ... Hráči Liverpoolu poháňaní skvelými fanúšikmi premenili všetky, zatiaľ čo Chelsea sklamali hráči, ktorí prišli len na to, aby kopli penaltu. Robben aj Geremi zaváhali a z víťazstva sa tešil Liverpool po víťazstve 4:1 na penalty. Liverpool po dvoch rokoch opäť postúpil do finále Ligy Majstrov a už sa môže pripravovať na Veľké Aténske finále.

Liverpool 1:0 Chelsea
Gól: 22. Agger